Jak się ubrać na Tor Wyścigów Konnych Służewiec?
Lifestyle · 3 min

Jak się ubrać na wyścigi konne? Cześć 1

Miło mi poinformować o nowym projekcie, nad którym pracuję już kilka miesięcy. Mianowicie mam przyjemność opracowywać dress code na Trybunę Honorową Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Od II piętra z formalnym ubiorem, po parter, gdzie zasady nie są aż tak bardzo rygorystyczne. Pierwsze dwie stylizacje, wykonane na potrzeby lookbooka informującego o dress codzie na Torze Służewiec, mam przyjemność zaprezentować właśnie dziś. Jak Wam się podoba moja propozycja stylizacji na wyścigi konne?

Na scenerię sesji wybraliśmy taras od strony głównej bieżni przed świeżo zrewitalizowaną Trybuną Honorową Toru Wyścigów Konnych Służewiec, który w ostatnich tygodniach został odmieniony nie do poznania. Zarówno wnętrze, jak i samo otoczenie zostało odświeżone. A już niebawem, dokładając małą cegiełkę do tego projektu, Tor Służewiec przejdzie drugą rewolucję – dotyczącą ubioru publiczności na wyścigi konne. Nowe zasady ubioru, które już niebawem będę mógł Wam zaprezentować w formie eleganckiej broszury.

Dwie stylizacje w jednym wpisie są nowością na blogu. Tak samo jak prezentacja stylizacji damskiej. Jestem naprawdę bardzo ciekawy co sądzicie o zestawach, które powstały przy opracowywaniu przeze mnie dress code’u na najniższy poziomem pod kątem formalności  Trybuny Honorowej.

Ubiór na Parter Trybuny Honorowej 

Kobiety

Choć oczywiście serdecznie zapraszamy do noszenia eleganckich ubrań na Trybunie Crównież na tym poziomie, to formalny i pół formalny ubiór nie jest wymagany w tym miejscu. Niedozwolony jest jedynie ubiór sportowy (treningowy).

* Nakrycia wierzchnie mogą być noszone

* Kombinezony mogą być noszone

* Niedozwolone są stylizacje z odzieżą treningową i obuwiem sportowym

* Dozwolone są koszule i materiałowe spodnie lub jednolite jeansy

* Dozwolone są dzianiny

* Dozwolone są koszulki polo

Mężczyźni

* Obowiązuje ubiór smart casual / casual

* Dozwolone są jednolite jeansy

* Dozwolone są koszulki polo,

* Dozwolone są koszule noszone solo

* Niedozwolone jest sportowe obuwie, dresy, czapki z daszkiem, bejsbolówki, klapki, japonki, kurtki parki., bejsbolówki.

Należy pamiętać iż Tor Wyścigów Konnych Służewiec uznaje, że osoby nieprzestrzegające zasad dress code mogą zostać dyskretnie wyproszone z Trybuny Honorowej i poproszone o zajęcie miejsca w Strefie B. z udziału w wyścigach konnych.

Już niebawem na blogu pojawią się moje propozycje stylizacji bardziej formalnych na Trybunę Honorową wraz z dress code’em w pełnej krasie. Tymczasem dajcie proszę znać co sądzicie o dzisiejszych stylizacjach na parter Trybuny Honorowej na wyścigi konne na warszawskim Służewcu?

fot. Michał Nowicki

Podobne wpisy

Komentarze (0)

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój komentarz
Imię
E-mail