O mnie

Nazywam się Jakub Roskosz. Na łamach tego bloga piszę o moich pasjach nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat. Posiadam dużą wiedzę i doświadczenie w tematyce mody męskiej, które zdobyłem pracując na stanowiskach managerskich w branży odzieżowej, oraz pełniąc funkcje doradcze. Mój blog jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej opiniotwórczych blogów męskich w kraju. 

Zawodowo prowadzę firmy związane z e-commerce, PR i media. Zostałem laureatem listy „30 Under 30” magazynu Forbes. Jestem właścicielem największego w Polsce magazynu koszykarskiego MVP Magazyn, oraz popularnej platformy zakupowej DużeRabaty.pl. Zarządzam jednym z największych w Polsce e-commerców – Mosquito.

Zostałem wybrany do złotej dziesiątki najbardziej wpływowych blogerów 2018 roku w najbardziej opiniotwórczym rankingu Jasona Hunta, oraz do srebrnej rok później. Magazyn LOGO wybrał mnie najlepiej ubranym Polakiem 2018 roku w kategorii „Styl Formalny”. Zostałem nominowany w konkursie Gazety Wyborczej do nagrody Bloger Roku, znalazłem się również w ścisłej 3 w konkursie Zalando Blogger Awards, oraz zostałem wyróżniony w prestiżowym konkursie na Męski Blog Roku magazynu Mens Health. 

Jakub Roskosz