Środek zimy, śnieg, mróz. Pogoda delikatnie mówiąc nie rozpieszcza. Stwierdziłem więc, że to idealny moment, żeby podsumować na blogu moją wyprawę do Tajlandii w poszukiwaniu idealnego miejsca do sesji zdjęciowej, aby zaprezentować ubiór na łódkę. Znalazłem je u wybrzeży jednej z najpiękniejszych wysp niezwykłego regionu Krabi. Jak wyszło? Oceńcie sami.

Ta stylizacja to idealny dowód na to, że nawet biorąc pod uwagę tak nieformalną stylizację jaką jest ubiór na łódkę bardzo dobrym i zawsze trafionym pomysłem będzie postawienie na białą koszulę. W tym wypadku wybór padł na w 100% lnianą koszulę włoskiej marki Tombolini. I również z tego samego materiału i tej samej marki wybrałem szorty, w równie klasycznym, uniwersalnym i kojarzonym ze stylem żeglarskim kolorze- granatowym.

Len – tkanina idealna

Len to idealny materiał z którym podczas całego wyjazdu nie rozstawałem się nawet na chwilę. 30 stopni, wysoka wilgotność, przewiewny len w takich warunkach radzi sobie doskonale. Materiał ten, gdy jest mokry i wilgotny w kontakcie ze skórą daje niesamowicie przyjemne poczucie chłodu, a jego bardzo luźny splot sprawia, że jest bardzo przewiewny. Lepszej tkaniny na upały nie wymyślono.

Żeglarskie klasyki

Idealnym uzupełnieniem stylizacji okazały się buty żeglarskie Shoepassion, oraz parciany pasek idealnie współgrający z tymi trzema głównymi elementami i kolorystycznie z nimi bardzo spójny. Worek na plażę, już mieliście okazję na blogu zobaczyć przy okazji sesji zdjęciowej na malowniczej wyspie Bali. To niesamowicie praktyczna rzecz, gdy do spakowania mamy mało rzeczy, chcemy się często do nich szybko dostać i nie mamy ochoty zabierać skórzanej teczki, czy torby weekendowej. Idealny na plażę, czy krótką, jednodniową wyprawę.

Zegarek? Wybór padł na niezniszczalnego INOX-a od szwajcarskiej marki Victorinox. To model o który w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach nie muszę się obawiać. Woda morska, nurkowanie, piach, czy uderzenia mu nie straszne. W związku z tym, że dbam o swoje zegarki i nie lubię ich ściągać podczas wykonywania jakiś czynności z mojej kolekcji na tajlandzką wyprawę był to zdecydowanie najlepszy wybór.

Jak Wam się podoba ta stylizacja i sesja zdjęciowa?

Fot. Piotr Kowalski
Zobacz także: