Lifestyle · 6 min

20 profili o modzie męskiej na Instagramie które warto obserwować

Instagram. Zaraz po Facebooku i Youtube najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie. To jemu wielu gwiazd, marek i blogerów zawdzięcza ogromny sukces. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Instagramem sprawdź, które profile dotyczące mody męskiej w mojej ocenie warto zacząć na nim śledzić.

 

@luca_rubinacci 

Tej osoby tutaj chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Twórca i dyrektor kreatywny marki Rubinacci na swoim profilu zachwyca inspirującymi stylizacjami i zdjęciami z licznych podróży.

 

@dailysuits

Bardzo popularny profil śledzący ponad milion osób. Bardzo ciekawe źródło licznych inspiracji. Małym minusem są dość rzucające się w oczy zdjęcia sponsorowane, często nie bardzo pasujące do reszty treści. Mimo to, naprawdę warto obserwować.

 

@lapoindependent

Oficjalny profil Lapo Elkanna. Akapit to za mało, aby w pełni podsumować jego działalność. CEO marki projektującej okulary, designer i pasjonat motoryzacji. Niesamowicie wyrazisty styl i wiele ciekawych filmików pokazujących od kuchni jego niesamowitą pracę.

 

@sunflowerman

Sam siebie opisuje „Menswear Artist” i trzeba przyznać ten opis idealnie pasuje do zastanej na Instagramie dawki wspaniałych projektów.

 

@sartorialjournal

„For sartorialists by sartorialists”. Nic dodać nic ująć.

 

@malton_kielman 

Profil polskiej marki Malton & Kielman. Mało gotowych produktów, jak to niestety często widzimy na innych profilach marek. Za to zobaczymy jak powstają najwspanialsze akcesoria skórzane w Polsce. Obserwujecie na własne ryzyko. Po dłuższej chwili przeglądania będziecie chcieli nabyć np. torbę.

 

@bespokemakers 

Twórcy tego profilu wynajdują wspaniałe produkty bespoke z całego świata. Poziom dobrego smaku sięga zenitu.

 

 

@menwithclass

Jeden z najpopularniejszych profili o modzie męskiej na Instagramie. Twórcy publikują inspirujące stylizacje blogerów i influencerów z całego świata. Nawet mi kilkukrotnie udało się tam znaleźć!

 

@menswearclothing

Bardzo podobny profil do powyższego @menwithclass. Oba z pewnością godne są uwagi pasjonata klasycznej męskiej elegancji.

 

@menfashion

Kolejny z bardzo popularnych profili. Źródło inspiracji. Oprócz stylizacji znajdziemy piękne samochody, zegarki i obuwie.

 

 

@danielre

Jeden z najpopularniejszych modowych influencerów na świecie. Daniele Zaccone. Patrząc na jego stylizacje nie ma się co dziwić, że jego profil obserwuje ponad pół miliona osób!

 

 

@gianluccavacchi

Jeden z moich ulubionych profili. Gianlucca Vacchi. Określany włoskim Danem Bilzerianem. Różnica jest taka, że na jego profilu nie znajdziemy mnósta nagich i półnagich kobiet, świetnie się ubiera i ma ogromny dystans do samego siebie.

 

 

@theshoemakerworld

Profil dla fanów klasycznego, męskiego obuwia.

 

 

@classydapper

Kolejny profil z licznymi inspiracjami z całego świata. Plusem jest, że znajdziemy tam tylko stylizacje.

 

@jimbonutzz

Autor tego profilu udowadnia, że niewiele potrzeba do bycia popularnym na Instagramie. Wystarczą świetne stylizacje i kawałek białej ściany.

 

 

@gentlemen_wear_daily

Całe mnóstwo wielu pięknych zdjęć. Nie tylko stylizacje. Oczywiście wszystkie publikacje utrzymane w dobrym smaku.

 

 

@MenswearDog

Opis zbędny. Nie wiem co miał na myśli właściciel tego psa i profilu, ale muszę przyznać, że każdego dnia gdy widzę nowe zdjęcie bardzo poprawia mi humor.

 

 

@suitdetails

Garnitury w każdej możliwej postaci. Całe mnóstwo zdjęć z całego modowego świata.

 

 

@linoieluzziofficial

Ikona mody męskiej. Oficjalny profil kultowej postaci klasycznej męskiej mody, człowieka instytucji- Lino Ieluzziego.

 

 

@JakubRoskosz

I na samym końcu tego tekstu zapraszam do obserwowania mojego profilu na Instagramie. Wiele stylizacji, zegarków, backstage z pracy. Nie brakuje też zdjęć z moich podróży.

Podobne wpisy

Komentarze (3)

 • Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie.

  Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

 • Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie.

  Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

 • Wojciech Hereński

  Wiele ciekawych profili, a wiele też brakuje 🙂 Może druga część?

  • Jakub Roskosz

   Niebawem. Jednak dotycząca blogosfery.

 • Chris

  Okej, jedno zastrzeżenie: Luca Rubinacci nie jest twórcą, a kolejnym pokoleniem rodzinnej firmy. Poza tym, kilka naprawdę bardzo fajnych profili. Szczególnie pies robi robotę :).

Dodaj komentarz

Twój komentarz
Imię
E-mail