Lifestyle · 1 min

Zobacz najbardziej angażującą treść w historii bloga

Jak to się stało, że video nakręcone telefonem komórkowym, bez obróbki, a nawet filtra, wygenerowało zasięg organiczny ponad 10 milionów, z łączną liczbą wyświetleń sięgającą ponad 2 miliony? Dzisiaj na łamach bloga prezentuję najbardziej angażującą treść w jego historii wraz ze statystykami.

Omega De Ville Tourbillon w roli głównej. Wspaniały, bardzo drogi zegarek (cena katalogowa 535 700 pln), i krótkie, angażujące video (link) nagrane podczas unboxingu w warszawskim butiku Omegi. Znalazło się ono niemal na wszystkich najpopularniejszych profilach na świecie o tematyce zegarków, mody męskiej i dóbr luksusowych. Video z Omegą De Ville Tourbillon Co-Axial opublikowane zostało m.in. na takich profilach jak: Whatchs, Watchmania, Wristenthusiast, Tourbillionaire, a nawet… Rolex World. Poniżej znajdziecie podsumowanie publikacji w formie infografiki, która dostępna jest również pod tym linkiem (link). Video jest również dodane na moim kanale na YouTube (link), do którego subskrybowania Was zapraszam.

PS. Statystyki zostały podsumowane na 3 tygodnie po publikacji video (połowa września). Filmik jest stale udostępniany. Tylko wczoraj dwa profile o łącznej liczbie followersów 599 tys. dodały go na swój feed (vertigo1983 oraz revistavip). Generując tym samym dodatkowe 150 tys. wyświetleń.

 

 

Podobne wpisy

Komentarze (3)

  • Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie.

    Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

  • Co tam filmik! Zegarek robi robotę!

  • Masakra 🙂 ale często tak się zdarza, iż post/filmik napisany „dla statystyk” staje się niespodziewanie hitem. Sam zegarek robi robotę niesamowitą 🙂

  • Tomek 658

    Super film. Choć dosyć niewielki w kwestii czasu. To wszystko zostało w nim zawarte. Istota jest uchwycona. Pozdrowienia.

Dodaj komentarz

Twój komentarz
Imię
E-mail