Świąteczna reklama IKEA
Lifestyle · 3 min

„Czy my się znamy?” IKEA z mocnym spotem na Święta

Jak co roku o tej porze jesteśmy bombardowani różnymi świątecznymi spotami reklamowymi. W większości z nich dominuje bardzo pozytywny, niezwykle miły i wzruszający przekaz, ukazujący rodzinę i nasze relacje z bliskimi podczas Świąt w sposób jak najbardziej pozytywny, ale też niestety stereotypowy. IKEA w nowym spocie reklamowym, rzuca inne światło na rodzinne relacje. Czy tak jest naprawdę? Na to oczywiście powinniśmy odpowiedzieć sobie sami.

Świąteczna reklama IKEA

Rzadko kiedy dzielę się na blogu tego typu viralowymi publikacjami. Jednak sądzę, że czasami warto to zrobić. Ta świąteczna reklama IKEA w formie teleturnieju jest naprawdę bardzo mocna i z pewnością warto ją zobaczyć. Tak naprawdę, to dobra, krótka produkcja o relacjach rodzinnych, a najgorsze w niej jest to, że jest bardzo prawdziwa? W dobie mediów społecznościowych i wszechobecnego Internetu warto zadać sobie kilka, bardzo ważnych pytań i zrozumieć, co tak naprawdę jest ważne w życiu? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że reklama pokazuje nieco przerysowaną rzeczywistość, przynajmniej bardzo chcę, aby tak właśnie było. Jednak życzyłbym sobie i Wam, aby coraz więcej marki pokazywały siebie w ten sposób. Większość reklam, to przekazy kompletnie nie różniące się od siebie, które już chwilę po obejrzeniu kompletnie zapominamy. W wypadku tej reklamy IKEA jest zupełnie inaczej, zobaczcie sami! Warto poświęcić chwilę, obejrzeć do końca i odpowiedzieć sobie na pytanie? Jak daleko doszedłbym w takim turnieju? Jak wyglądałby taki spot, gdyby był nakręcony u mnie w domu? O kim z mojej rodziny wiem zdecydowanie najmniej i dlaczego? W zaledwie dwa tygodnie poniższa reklama na hiszpańskim kanale YouTube marki IKEA została wyświetlona ponad 10 milionów razy.

Czy my się znamy?

Każdego dnia mamy okazję poznać lepiej osoby, które nas otaczają. Wykorzystajmy dobrze czas Świąt! Wspaniała reklama świąteczna od IKEA Hiszpania.

Opublikowany przez Mniej ekranu, więcej rodziny Wtorek, 11 grudnia 2018

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim moim Czytelnikom spokojnych, rodzinnych Świąt w ciepłej atmosferze z dala od mediów społecznościowych i Internetu! Korzystajmy z okazji, kiedy spotykamy się w szerszym gronie i po prostu ze sobą rozmawiajmy!

„W te święta rozłącz się, aby na nowo się połączyć”

Podobne wpisy

Komentarze (3)

  • Rónież nie widziałam tego spotu wcześniej..

  • Nie widziałam wcześniej tego spotu, a naprawdę warto!

  • Kto to

    No Śruba trzymam Cię za słowo;)
    Zgadniesz kto?
    Tylko ajpika nie sprawdzaj!

Dodaj komentarz

Twój komentarz
Imię
E-mail