Grzegorz Krychowiak. Gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej i zawodnik jednego z najlepszych klubów na świecie- paryskiego PSG.  Nie od dziś wiadomo, że równie dobrze co na boisku radzi sobie przed obiektywem aparatów w roli modela. Zdjęcia z sesji, którą miałem okazję współorganizować w Paryżu po raz kolejny to udowadniają. Oceńcie sami!

Niecałe 2 tygodnie temu miałem okazję wziąć udział w sesji zdjęciowej dla Toyota Motor Poland, w Paryżu przy okazji odebrania przez Grzegorza swojego nowego samochodu- hybrydowej Toyoty RAV4 (btw. dokładnie tej samej, którą testowałem w szwajcarskich alpach).  Jednym z moich zadań był ubiór Grzegorza Krychowiaka na planie sesji zdjęciowych. Z tej okazji przygotowałem trzy odmienne stylizacje, które dzisiaj możecie ocenić. Uprzedzając Wasze pytania- wszystkie ubrania szyte były na miarę. Uzyskanie efektu tak świetnego dopasowania do sylwetki nie jest możliwe w wypadku produktu gotowego z wieszaka. Nawet w wypadku posiadania idealnej, modelowej sylwetki. Więc specjalnie z tej okazji przeszukałem ofertę sklepów internetowych i w zakładce polecane postarałem się wyselekcjonować elementy stylizacji Grzegorza jak najbardziej podobne do tego co możemy znaleźć w ofertach sklepów. Obowiązkowo sprawdźcie tutaj.

Dwie stylizacje w zdecydowanie bardziej eleganckim stylu  zostały oparte o marynarki dwurzędowe. Pierwsza, o bordową marynarkę marki Scabal.

W drugiej, już w innym miejscu- pod wieżą Eiffela również za bazę wybrałem marynarkę dwurzędową marki Scabal. W obu wypadkach zrezygnowaliśmy z krawata. Takie rozwiązanie wygląda dobrze jedynie w wypadku marynarek dwurzędowych, gdzie zdecydowanie jest mniej miejsca pod szyją, niż w wypadku marynarek jednorzędowych (z dwoma guzikami). W dodatku nie jest odkryty pasek i miejsce ponad klamrą paska, które ‚puste’ tzn. bez krawata wygląda bardzo nieelegancko.

Za miejsce ostatniej sesji zdjęciowej wybraliśmy miejsce pracy Grześka- Stadion Paris Saint-Germain, Parc Des Princes. Więc i stylizacja była najbardziej sportowa z dopasowanym dzianinowym polo jako głównym elementem ubioru.

Która stylizacja najbardziej ci się podoba?

 fot. Michał Śliwiński
Zobacz także: