Lifestyle · 3 min

Ubiór Grzegorza Krychowiaka. Stylizacje z Paryża

Grzegorz Krychowiak. Gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej i zawodnik jednego z najlepszych klubów na świecie- paryskiego PSG.  Nie od dziś wiadomo, że równie dobrze co na boisku radzi sobie przed obiektywem aparatów w roli modela. Zdjęcia z sesji, którą miałem okazję współorganizować w Paryżu po raz kolejny to udowadniają. Oceńcie sami!

Niecałe 2 tygodnie temu miałem okazję wziąć udział w sesji zdjęciowej dla Toyota Motor Poland, w Paryżu przy okazji odebrania przez Grzegorza swojego nowego samochodu- hybrydowej Toyoty RAV4 (btw. dokładnie tej samej, którą testowałem w szwajcarskich alpach).  Jednym z moich zadań był ubiór Grzegorza Krychowiaka na planie sesji zdjęciowych. Z tej okazji przygotowałem trzy odmienne stylizacje, które dzisiaj możecie ocenić. Uprzedzając Wasze pytania- wszystkie ubrania szyte były na miarę. Uzyskanie efektu tak świetnego dopasowania do sylwetki nie jest możliwe w wypadku produktu gotowego z wieszaka. Nawet w wypadku posiadania idealnej, modelowej sylwetki. Więc specjalnie z tej okazji przeszukałem ofertę sklepów internetowych i w zakładce polecane postarałem się wyselekcjonować elementy stylizacji Grzegorza jak najbardziej podobne do tego co możemy znaleźć w ofertach sklepów. Obowiązkowo sprawdźcie tutaj.

Dwie stylizacje w zdecydowanie bardziej eleganckim stylu  zostały oparte o marynarki dwurzędowe. Pierwsza, o bordową marynarkę marki Scabal.

W drugiej, już w innym miejscu- pod wieżą Eiffela również za bazę wybrałem marynarkę dwurzędową marki Scabal. W obu wypadkach zrezygnowaliśmy z krawata. Takie rozwiązanie wygląda dobrze jedynie w wypadku marynarek dwurzędowych, gdzie zdecydowanie jest mniej miejsca pod szyją, niż w wypadku marynarek jednorzędowych (z dwoma guzikami). W dodatku nie jest odkryty pasek i miejsce ponad klamrą paska, które ‚puste’ tzn. bez krawata wygląda bardzo nieelegancko.

Za miejsce ostatniej sesji zdjęciowej wybraliśmy miejsce pracy Grześka- Stadion Paris Saint-Germain, Parc Des Princes. Więc i stylizacja była najbardziej sportowa z dopasowanym dzianinowym polo jako głównym elementem ubioru.

Która stylizacja najbardziej ci się podoba?

 fot. Michał Śliwiński

Podobne wpisy

Komentarze (11)

 • mat.ink

  Ta bordowa marynarka jest rewelacyjna. Chociaż w tym granatowym Polo też wygląda świetnie.

 • Wojciech Hereński

  Nie ma się więc co dziwić, że Playboy nazywa go najlepiej ubranym Polakiem. 🙂

  • Jakub Roskosz

   Grzegorz sam naprawdę ma wyczucie stylu na bardzo wysokim poziomie.

 • Piotr

  Strasznie słabe kadry! Stylizację super.

  • Jakub Roskosz

   Z pierwszym się nie zgodzę, a za drugie dziękuję! 🙂

 • Atil

  „Takie rozwiązanie wygląda dobrze jedynie w wypadku marynarek dwurzędowych, gdzie zdecydowanie jest mniej miejsca pod szyją, niż w wypadku marynarek dwurzędowych.”

  To w końcu dwurzędowe czy … dwurzędowe 😀

  • Jakub Roskosz

   Dwurzędowe! :)) A tak serio to czeski błąd się wkradł. Już poprawione! Dzięki.

 • Rafał

  Świetna sesja 🙂 Czy można wiedzieć jaki zegarek miał podczas sesji na ręku Pan Grzegorz?

  • Jakub Roskosz

   Dziękuję. Grzegorz został twarzą marki Albert Riele i zegarek tej marki miał podczas sesji zdjęciowej.

 • Mikołaj

  Ciekawy wpis, ale myślę, że to zdanie jest do poprawy:
  Takie rozwiązanie wygląda dobrze jedynie w wypadku marynarek dwurzędowych, gdzie zdecydowanie jest mniej miejsca pod szyją, niż w wypadku marynarek dwurzędowych.

  • Jakub Roskosz

   Poprawione. Dziękuję za czujność 🙂

Dodaj komentarz

Twój komentarz
Imię
E-mail